Секретні матеріали. Підсумковий випуск за 01.11.2015

Топ-5 чиновників Державної фіскальної служби України. Нерухомість, автомобілі, задекларовані та незадекларовані доходи, приховані факти біографії, зв’язки з вищим керівництвом держави перших осіб української податкової та членів їхніх родин у розслідуванні журналістів «Секретних матеріалів».

Військові номери. Як працює схема, що дозволяє розмитнити автомобіль через військкомат? Скільки вдається на цьому заощадити, і скільки коштують такі військові номери?

Видача готівки гривнями в «ДНР-ЛНР». На території «ЛНР-ДНР» безперешкодно працюють банківські термінали, в яких можна спокійно зняти гривню. Кому вони належать? Як національна валюта потрапляє на окуповані території? Як через них працюють схеми зняття готівки?

Тендери на закупівлю ліків у КМДА. Програма «Здоров’я киян» набирає обертів. КМДА звітує: намагаються забезпечити жителів столиці безкоштовними препаратами, обладнанням і всіляко реформувати місцеву систему охорони здоров’я. Але перші ж спроби не стільки оздоровили медицину, стільки отримали негативний резонанс. Препарати для онкохворих закуплені за завищеними цінами, а це означає, що закуплено їх менше. «Секретні матеріали» з’ясували, у скільки столичному бюджету обходяться «безкоштовні» препарати, а головне — чому висока ймовірність того, що онкохворі отримають «псевдооргінальні» ліки?

Читайте также:

Добавить комментарий